Basın Odası
Bülten üyelik için e-postanızı yazınız.

1.Dönem Asıl Kursiyer Listesi

17.Ekim.2019
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
TEKSTİL DESEN TASARIM GÜNDÜZ

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 AHMET ALKİN PERÇİN 
2 BERİA GİDER
3 BETÜL RAHİM 
4 DİLAN ERMAN 
5 NAZLI KELEBEK 
6 SAADET GÜLER
7 TUĞBA KUŞ
8 ECENUR KÖLE 
9 FİLİZ YILDIZ
10 DUYGU COŞKUN
11 GALİP ÜNÜLÜ
12 GÖNÜL ÖZGÜR
13 NİLGÜN CESUR
14 RABİANUR SERT
15 RÜMEYSA BAKUM
16 SELMA ERDOĞAN 
17 SEDA TURAN 
18 SEMA ESER
19 EZGİ KARAKAYA
20 ZEKİYE KAYA
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
YAZILIM UZMANLIĞI GÜNDÜZ

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 ÖMER PEHLİVAN
2 AYŞEGÜL YAZAR
3 OKAN GÜRE
4 MUSTAFA YILDIRIM
5 SERHAT ÖNER
6 ÜMİT KULCU
7 ERNUR CİVAN
8 DENİZ CAN
9 AHMET YÜKSEL
10 AKIN ALTUN
11 AYŞE BÜK
12 DİDEM KIRBAŞ
13 İLAYDA DURMAZ
14 MELİH ÖZTÜRK
15 BURAK AYTAR
16 ŞEHNAZ AKKUR
17 ALEYNA N.ÖZGÜN
18 HALİL İBRAHİM GÜL
19 TUĞÇE CİNGİLOĞLU
20 SEMİH YEŞİLKÜTÜK
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
ARMÜRLÜ VE JAKARLI DOKUMA KUMAŞ DESİNATÖRLÜĞÜ NEDGRAPHİCS GÜNDÜZ

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 ALEYNA ÇELİK
2 AYŞENUR ÖZER
3 BETÜL DENİZ
4 ÇİLAY TURGUT YILDIRIM
5 DİĞDEHAN BERBEROĞLU
6 ELİF SAK
7 FATMA ÖZTÜRK
8 GAMZE ÖZ
9 GÜLBANU YURTSEVER
10 MELDA ÖZDEMİR
11 NURETTİN KÜÇÜKKILIÇ
12 NURSENA ÜRÜN
13 OSMAN YILDIZ
14 RABİA KARAASLAN
15 SEDA BİRDAL
16 SEDEF YILMAZ
17 ŞAHİN HİNÇAL
18 YİĞİT ALTINTAŞ
19 SENİHA VAROL
20 GAMZE ARI ALİM
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
OTOMASYON SİSTEMLERİ  GÜNDÜZ

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 EBUBEKİR TALHA KANBUROĞLU
2 EYÜP GÖÇMEN
3 KAAN NALLAR
4 ÖMER ÖZKAN
5 TOLGA CAN KURT
6 UĞUR TÜRK
7 AYBERK BARUTÇU
8 MEHMET TERİM
9 ŞAHİN YÜKSEL
10 ABDURRAHMAN ALİCAN
11 ANIL GİREN
12 EMRE DOĞAN
13 MUHAMMET ÜNLÜ
14 YUSUF YADIR
15 BURAK BURAN
16 UMUT TURA
17 HÜSEYİN AYKUT KOZAK
18 BURAK YILDIZ
19 FATİH YURDAKUL
20 KERİM ŞEN
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
3DS MAX VE 3B GÖRSELLEŞTİRME

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 ELİF ÇETİNOĞLU
2 KÜBRA DAĞLAR
3 SELVET SENA DURMAZ
4 AHMET ÖZCAN
5 ANIL ÇELİK
6 AYŞE SENA ÇILDIR
7 KÜBRA NUR İŞMEN
8 ANIL GÜVEN
9 BEDİRHAN UĞUR ŞİRVANLI
10 BERKAY ÇOLAKOĞLU
11 LOKMAN EMRAH ÖZER
12 MELİKE ŞAŞMAZ
13 MERYEM ODABAŞI
14 RÜMEYSA KULCU
15 GİZEM BEGÜM KORKMAZ
16 HİLAL YAMAN
17 İREM OY
18 SENA DERELİ
19 KARDELEN DOĞAN
20 KÜBRA KONAT
   
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
WEB TASARIM GÜNDÜZ

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 AHMET BATUHAN KÜLAHLI
2 GÜLPERİ TEKYILDIZ
3 KEREM KARACA
4 YASEMİN UYGUN
5 ZEYNEP ŞİŞMAN
6 KAYHAN AKKAYA
7 MUSTAFA CENKER AKSOY
8 NESLİHAN CELBİŞER
9 OKTAY MANAVOĞLU
10 RAMAZAN KARAYEMİŞ
11 SEMİH GÜMÜŞ
12 AYŞENUR ÖZDEMİR
13 BURAK KESİCİ
14 GÜLTEN KAYA
15 ENİS AHMET TÜRK
16 EYÜP KAYA
17 İLYAS ONUR DİLMEN
18 MELİH GÜNDÜZ
19 BERKAY TOZAYKURT
20 VOLKAN VANLIOĞLU
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
MODA TASARIM GÜNDÜZ

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 ÇAĞLA ARGIN
2 ARZU ÇELİK
3 DİLARA SUBAŞI
4 EBRU ŞAHİN
5 DİLEK ALINCA
6 DERYA ŞENTÜRK
7 ZEHRA CANBAZ
8 DAMLA KILINÇ
9 EMİNE OKŞEN
10 KÜBRA BULUTÇU
11 ALSU ATABEKOVA
12 CEYDA GÜNERİ
13 MUAZZEZ UYSAL
14 SELİN ÖNER
15 ESRA ATEŞ
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
SAC METAL KALIP TASARIM GÜNDÜZ

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 ADEM YALÇIN
2 TUĞBA GÜNAYDIN
3 AYŞE BAHAR
4 BATUHAN KARAHÜSEYİN
5 CAN ANIL MUTLU
6 FATİH ŞEN
7 HASAN VATANSEVER
8 HİKMET YILDIRIM
9 HÜSEYİN DÜŞ
10 İLKER ŞENBAY
11 MEHMET MUTLU
12 MUHARREM ARGIN
13 MUHARREM MERMER
14 NURİ SOLMAZ
15 OĞUZHAN YAZIR
16 ÖZGÜR ASKAROĞLU
17 SERCAN TAC
18 SERDAR AYYILDIZ
19 TOLGAHAN UÇAR
20 ZEKERİYA AYDIN
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
SATIŞ PAZARLAMA VE ÖN MUHASEBE GÜNDÜZ

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 NURSELİ SİNAN
2 OĞUZHAN ÖZKARA
3 DERYA KELKİTLİ
4 ELİF ÖZER
5 EREN SAİN
6 EZGİ SEVGİ
7 KEMAL IŞIK
8 MERVE ÇİL
9 BİLGENUR BEKTEŞ
10 EDA ACAR
11 ZEYNEP MUTAF
12 GÖKÇE KAPICI
13 İREM BİLGİ
14 AYHAN DEMİRCİ
15 CAN OYUM
16 ESİN ÖZTÜRK
17 PELİN KARABACAK
18 GÜLCAN ÖZTÜRK
19 ÇAĞLANUR BOZACI
20 FATMA BÜMEN
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
CNC OPERATÖRLÜĞÜ GÜNDÜZ

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 ABDÜLKADİR ÇELİKDEMİR
2 ALPEREN ULUTAŞ
3 BAHTİYAR ÖZKAN
4 BARIŞ DOĞAN
5 BURAK BALKAN
6 DENİZ DEĞİRMENCİ
7 ERDEM GÜVENEK
8 GÖKAY YILMAZ
9 HALİL ORUÇ
10 HALİT PİŞKİN
11 HASAN ÇETİN
12 İLHAN PINAR
13 MEHMET ÖZDEMİR
14 OLCAY KARATAŞ
15 RECEP DOĞRU
16 SAMET ÇAKIR
17 SERHAT USLU
18 TAŞKIN ÇARIK
19 UFUK KÖMÜ
20 YUSUF KÜÇÜKÇAVUŞ
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
SAC METAL KALIP TASARIM (CATIA TABANLI) AKŞAM 

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 FATİH BURHAN
2 HAKAN KÖSEM
3 KAMİL TALHA DALVAR
4 MEHMET KARANLIK
5 MELİSSA İNAN
6 METEHAN ŞAMAKİ
7 ÖMER ÇALIŞKAN
8 SİNEM ERSANLIOĞLU
9 SERCAN TEKCAN
10 MUSTAFA AĞ
11 AYKUT KURT
12 BAHADIR BOZDAĞ
13 ERDEM ÖZDEMİR
14 ALİ KAPAN
15 SEZGİN CESUR
16 SEZGİN KÖSE
17 FATİH ÇEKİN
18 KEREM ÇETİN
19 FATMA FİLİZ ÇALIŞKAN
20 ŞAKİR SAKACI
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
TEKSTİL DESEN TASARIM AKŞAM 

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 MERVE TÜRK
2 NAZLINUR YILDIRIM
3 UĞUR ŞAKAR
4 MÜBERRA KORKMAZ
5 NURŞEN ERTEKİN
6 PINAR ERGENÇ
7 BELMA ÜNLÜKOÇ
8 BETÜL HÜSEYİNOĞLU
9 BURAK KEKLİK
10 ÇİLEM ÖZKESKİN
11 EFRUZE COŞKUN
12 HAZAL TAŞÇEŞME
13 KADER TEKİN
14 MAŞİDE AYDIN
15 ŞEYDA ORUÇ
16 FATMA AYDIN
17 FAZİLET TAMİR
18 RABİA ALKAN
19 NESLİHAN YALDIZ
20 ASLI GÜRKAYNAK
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
   
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
PLC OTOMASYON SİSTEMLERİ AKŞAM 

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 AHMET FİDAN
2 EKREM KUMTAŞ
3 BARIŞ TUNÇ
4 MELİH AKGÖZ
5 ONUR ŞAR
6 SİNAN ÇAKMAK
7 YUSUF DEMİR
8 BEDRETTİN UĞUR BİLGİÇ
9 MUSTAFA UZUN
10 ERDİ KOCADAĞ
11 BERKEN DOĞAN
12 ABDULLAH SAVUCU
13 ALİ ÇETMİ
14 AYKUT GÜVENÇ
15 TURGAY KURT
16 YUSUF SAKİN
17 ANIL AKTÜRK
18 EBRU HARMANLI
19 MURAT KOÇAK
20 ONUR AYAZ
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
ROBOTLU SİSTEM BAKIMCISI VE PROGRAMCISI AKŞAM 

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 NACİ MİRAÇ SARAÇ
2 ÖMER FARUK CEYLAN
3 SAMET TAHMİŞOĞLU
4 GÖKHAN KÖKSALAN
5 İBRAHİM TANYELİ
6 ABDULLAH HARMANLI
7 CEYHAN VATANSEVER
8 ERDEM KUMRU
9 FATİH UNTÖKEN
10 HÜSEYİN KORKMAZ
11 MUSTAFA AFŞAR
12 SEDAT KEKLİK
13 SİNAN KORİTA
14 RAMAZAN CİHAD ÇEKİN
15 UĞUR DİNLER
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
JAKARLI DOKUMA KUMAŞ DESİNATÖRLÜĞÜ (NEDGRAPHICS) AKŞAM 

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 BERNA KIRAN
2 BÜŞRA HAKİ ÇALIŞKAN
3 CANSU AYYILDIZ
4 ÇİĞDEM BOZDEMİR
5 EYÜP YAVUZ ÖZER
6 İSMAİL DEMİR
7 KÜBRA SEVİM
8 METEHAN MEŞE
9 MUHAMMET ATEŞ
10 MÜGE İKİKARAKAYALI
11 RABİA HALİMOĞLU
12 REMZİYE ERSOY
13 SEVCAN AKTUĞ
14 ZEYNEP KUŞ
15 ZEYNEP ÖZTÜRK
16 ZİNET TUĞÇENUR BOZDAĞ
17 ZUHAL YILDIRIM
18 ÇİĞDEM DEMİRBAY
19 MELİKE İLANKO
20 OSMAN ULU
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
SOLİDWORKS EĞİTİMİ  AKŞAM 

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 DZHANAN REDZHEB SADULA
2 EMRE ERGÜN
3 ERSİN YEŞİLYURT
4 KAZIM ÖRNEKAL
5 MUSTAFA CEYLAN
6 RECEP SÖNMEZ
7 RIDVAN BATTAL
8 ÜMİT ODACI
9 YAHYA YILDIZ
10 YUNUS BAYSAL
11 YUSUF PEKŞEN
12 TUĞÇE AVCİ
13 İSMAİL AKTAŞ
14 ADEM FİDAN
15 EKREM BARIN
16 ERTAN ÖZSOY
17 ALİ OSMAN İSDAR
18 MEHMET TANER TEKİN
19 MELİH AVLAR
20 MUSTAFA GÜNEŞ
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
ANDROİD İLE MOBİL PROGRAMLAMA EĞİTİMİ  AKŞAM 

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 SERCAN TOKYÜREK
2 BERKAN ÜMMETOĞLU
3 ÇAĞRI KIRT
4 OSMAN ÇELİK
5 EMİR FURKAN POLAT
6 SEZAİ YÜREKLİ
7 YUSUF AYDIN
8 HAKAN DEMİR
9 AHMET EROĞLU
10 MERVE DİN
11 VOLKAN ÖZKAN
12 GAZİ KIRNAK
13 YUNUS BERBER
14 MUSTAFA TERZİ
15 BÜŞRA CAN
16 İSMAİL TIKIR
17 MUTLU CAN
18 BURAK TURA
19 UMUT GEDİK
20 YUSUF TALHA GÜR
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
AUTOCAD  EĞİTİMİ AKŞAM 

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 BURCU ARGIN
2 BERK ÇELEN
3 SONGÜL İPEK
4 SİBEL MUTLU
5 BÜŞRA ELİF TUTU
6 YUSUF BİRCAN
7 YUSUF FİLİZ
8 YUNUS KAHRAMAN
9 SÜMEYRA ECEVİT
10 ABDURRAHMAN TAGİ KIRAN
11 KORAY KABALAKLI
12 AYŞE EDA BAYRAK
13 UĞUR AKDENİZ
14 MERT PAMUK
15 MUSTAFA KAPLAN
16 ÜNAL OCAK
17 GÖKHAN GÖZAYDIN
18 BEYZA OKUR
19 İBRAHİM KILIÇ
20 CANSU BARLAS
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
MAKİNA TASARIM (SOLİDWORKS TABANLI) GÜNDÜZ

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 ALİ VAHİT ŞENTÜRK
2 FURKAN ALTUN
3 HALİL ERDEM
4 KADRİ TURAN
5 KEMAL ÇELİKKAYA
6 MELİH DOĞAN
7 MERYEM ÇELİK
8 MUSTAFA ZABİT
9 OLCAY SONER YERCİ
10 ONURCAN ASLAN
11 PELİN AVCI
12 TAYFUN SAĞLAM
13 TUNAHAN AKCİN
14 GÜRKAN SATIŞ
15 HALİL İBRAHİM TAYŞİ
16 AHMET MUSAB EMEKLİ
17 ADNAN EMİN KOÇ
18 AYŞEGÜL TOSUN
19 OĞUZ UYAN
20 BUĞRA USLU
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
CNC OPERATÖRLÜĞÜ  AKŞAM 

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 FURKAN ERYAŞAR
2 FURKAN ŞAHİN
3 GÖKHAN SEVİM
4 HALİM CAN KARAKAŞ
5 MEHMET ÇEVİK
6 MEHMET SÖNMEZ
7 MELİH KIRGÖZ
8 MURAT YALÇIN
9 NURULLAH GÖÇMEN
10 OĞUZHAN KAYA
11 ONUR BÜLBÜL
12 SAİT EREKLİ
13 SEDAT TAHMİSOĞLU
14 SÜLEYMAN BAHADIR HALİLOĞLU
15 EMRE DEMİR
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
E TİCARET VE E- PAZARLAMA EĞİTİMİ AKŞAM 

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR
1 ABDULKERİM TAŞÇI
2 ABDÜLKADİR DURMA
3 AYDAN ERGÜN
4 BİLAL MERCAN
5 BUĞRA DENİZ ATALAN
6 DİLEK FERİK
7 FATİH ÜNEN
8 HAFİZE ANADOLLU
9 HAKAN TATLISÖZ
10 İRFAN CİĞEROĞLU
11 KADİR SERHAT ÇETİN
12 KORAY KANTAR
13 MÜCAHİT ŞAHİN
14 OĞUZHAN KORHAN
15 SONGÜL ARAT
16 AYKUT KARADENİZ
17 MERVE  TEMİZKUM
18 BÜŞRA İLİK
19 AYHAN KELEŞ
20 UĞUR ÖNCÜL
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
SAC METAL KALIP TASARIMI HAFTA SONU

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 ELANUR GÜLER
2 EMİNE YÜCEL
3 EMRE AVCI
4 ESRA AYNA
5 CAN TOKALI
6 CAN BERK YAVUZ
7 MUSTAFA ÇİĞ
8 KAZIM ELMACI
9 GÖKHAN GÖK
10 MUHAMMED EMRE BAL
11 RIDVAN KURTULAN
12 MEHMET ERKUT ŞAY
13 SALİH KAYA
14 ÖMER ŞAVLI
15 MELİH KAAN BAŞOĞLU
16 YUSUF ORGAN
17 SELİM RASİMOĞLU
18 YUNUS MEŞECİ
19 FATMA NUR TETİK
20 BÜKRE AKYOL
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF 
   
 

BUTGEM 2019-2020 1. DÖNEM BAŞARILI KURSİYER LİSTESİ
E- TİCARET E- PAZARLAMA  HAFTA SONU

EĞİTİM ALMAYA HAK KAZANANLAR

1 ALA LULU
2 ASLI PEKTOK
3 DİDEM LÖKÜNCÜ
4 DİLARA KARAKOCA
5 EMİNE AYAZ
6 EREN ÖZKAN
7 EVA MREVAJOVA
8 FATMA UZUN
9 FERDANE HATİPOĞLU
10 HAYRİYE NUR ERKAN
11 İBRAHİM ÇİÇEK
12 M.MUSTAFA ÖZAN
13 RASİM MUTLU
14 SEFER KÖROĞLU
15 SENA NUR ŞAHİN
16 SÜMEYRA ÇİLBAŞ
17 ŞENOL ÇENGEL
18 VOLKAN EREN
19 EMİRCAN ORHAN
20  
   
   
  LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN KİŞİLERİN 20.10.2019 TARİH, SAAT 16.00'A KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN  BELGELER İLE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN BUTGEM' E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
   
  KESİN KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER 
  1- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  2- DİPLOMA FOTOKOPİSİ
  3- 3 ADET FOTOĞRAF